O sesji

sesja niemowlęca Wrocław, sesja noworodkowa Wrocław, fotografia noworodkowa Wrocław

KIEDY WARTO ZAREZERWOWAĆ SESJĘ?

Sesję warto zarezerwować jeszcze w trakcie trwania ciąży – to szczególny czas, kiedy można na spokojnie zaplanować pierwsze dni życia Noworodka. Choć nie da się dokładnie przewidzieć daty porodu, to możemy określić orientacyjnie planowany dzień. Po narodzinach Maluszka prosimy o jak najszybszy kontakt, by ustalić już dokładną datę i godzinę sesji.

Szczerze polecam kontakt z nami na około 1-2 miesiące przed planowaną datą porodu.


KIEDY REALIZUJEMY SESJĘ DLA NOWORODKA?

Sesje noworodkowe wykonujemy najczęściej pomiędzy 5. a 14. dniem życia Maluszka – jest to idealny czas, w którym Dziecko przesypia większość czasu i nie rozbudza się podczas zmiany stylizacji czy pozycji. W tym okresie nie stanowi żadnego problemu ułożenie go we wszystkie rozkoszne pozycje,  ponieważ noworodek pamięta jeszcze ułożenie ciała z brzuszka Mamy.
Po tym czasie sesja oczywiście nadal jest możliwa, jednak wtedy Dzidzia częściej wybudza się, czasami pojawiają się też kolki, co niestety utrudnia wykonanie takiej sesji– dlatego warto pamiętać o zarezerwowaniu jej możliwie najwcześniej:).


ILE CZASU TRWA SESJA?

Sesja trwa zazwyczaj około 3 godziny. Podczas sesji największą wagę przykładamy do tego, co dla małego Modela najważniejsze – tulenie, karmienie i spokojny, głęboki sen. Sesja może się przedłużyć jeżeli Maluszek ma gorszy dzień – nie robimy nic na siłę, spokojnie czekamy aż słodko zaśnie.

Sesja jest również idealnym czasem dla Rodziców, by zatrzymać się na chwilę w tym nowym, zapewne nieco stresującym dla nich czasie, zrelaksować się i porozmawiać przy smacznej herbacie lub kawie :).


GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA?

Miejsce, w którym odbywa się sesja musi spełniać określone warunki, dlatego na sesje zapraszamy do naszego domowego studio we Wrocławiu, gdzie wszystko przygotowane jest tak, by Maluch czuł się bezpiecznie i ciepło.


JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI?

Po zarezerwowaniu terminu sesji otrzymacie od nas (mailowo lub podczas spotkania w kawiarni) wszelkie rady i wskazówki dotyczące przygotowania do sesji.
Jest to bardzo ważne zarówno dla Maluszka jak i dla Was, by ze spokojem i relaksem przystąpić do tej niesamowitej przygody:).

sesja noworodkowa wrocław, fotografia noworodkowa wrocław

sesja noworodkowa wrocław, sesja dziecięca wrocław, fotografia noworodkowa wrocław


sesja noworodkowa Wrocław | fotografia noworodkowa Wrocław | sesja niemowlęca Wrocław